wybielanie zębów

Wybielanie zębów Trzcianka

Wielkopolskie

Śnieżnobiały uśmiech nie musi stanowić wyłącznie kwestią genów. Dzięki dobrym środkom wybielającym pięknymi zębami może zajmować się wszystek spośród nas!

Wybielanie zębów Kórnik

Naturalnie białe zęby zdarzają się dość rzadko. Grupę kobiet ma zęby w kolorze kremowym lub nieco żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – jeszcze dużo z nas określa się na wybielanie zębów, aby nadać im planowany odcień.

kup teraz na allegro

 

Obecnie można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak i w gabinecie stomatologicznym. Jaka forma będzie najświetniejsza, żeby uzyskać optymalny efekt?

Spis treści:

Co wpływa na zdrowy kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym wtedy liczy?
Jak wybielić zęby – w zamku lub u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – chodzenie po wybielaniu zębów
Czy wszystek ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie skorzystać z fachowych usług wybielania zębów także pozostałych środków stomatologii estetycznej?
Co wpływa na zdrowy kolor zębów?

Naturalny kolor zębów prawdopodobnie być różny – od bieli aż do kolorów żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede wszystkim elementami genetycznymi, czyli u każdej kobiety prawdopodobnie stanowić on dość inny.

Warto jednak wskazać, że i samodzielnie mamy nacisk na wygląd uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w współczesnym picie znacznej liczby herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, choroby i uszkodzenia zębów także mogą wpłynąć na ich kolor.

Co daleko, odcień uśmiechu dostosowuje się wraz z wiekiem. U starszych osób dochodzi do ścieńczenia się warstwy szkliwa, stąd też żółtawa zębina jest wówczas bardzo widoczna.

Jednak chociażby w obecnych sukcesach można osiągnąć śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki którym jest więc dodatkowe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym wtedy polega?

Aby nadać zębom odpowiedni odcień, najczęściej przeprowadza się wybielanie zębów Kraków to niepowtarzalne spośród wielu miast, gdzie możemy wziąć takich sposobów w gabinetach stomatologicznych, ale do dyspozycji mamy i specjalne środki do gruntu w domu.

Na czym tak polega wybielanie zębów? To mechanizm liczący na nadaniu im wyższego odcienia. Jak on funkcjonuje? Najczęściej zwraca się to odpowiednie związki wybielające, jakie są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru lub nadtlenku karbamidu w znaczących stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to styl bezpieczny, jednak o wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów i dziąseł jako istotny skutek uboczny.

W zależności do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu albo też należy zaczekać na niego od kilku dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby zajmować się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w zamku lub u dentysty?

Osoby planujące wybielić zęby mogą zdecydować się na wykorzystanie z preparatów przeznaczonych do prywatnego użytku, lecz jeszcze mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam skorzystać z zabiegów profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów idzie na uzyskanie niezwykłych rezultatów, jednak należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u dentystę jest ich siłę – to efekt uzyskamy szybciej, jednak musimy liczyć się też z szerszym wydatkiem.

Wybielanie zębów Kórnik

Zatem, jaka forma wybielania zębów będzie najświetniejsza? Sprawdź teraz istotne wiedze o każdej spośród nich także wybierz taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do oczyszczania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W wszelkim sklepie możemy zakupić specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które mają większą dawkę substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a jeszcze mogą mieć niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z wykorzystaniem past jest dodatkowe, przecież nie u każdej osoby daje dobry efekt. Co daleko, należy pamiętać o tym, żeby nie łączyć ich długo – powyżej 2-3 miesięcy, bo mogą wpływać nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się to bardziej elastyczne na infekcje.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Kórnik

Paski do oczyszczania zębów

Do domowych metod wybielania zębów uznaje się także paski wybielające. Są wówczas nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które przykleja się na zewnętrzny oraz niski łuk zębowy. Działają głównie na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W współczesnym wypadku efekt wybielania prawdopodobnie być piękniejszy niż w zestawieniu do past, przecież nie będzie on właśnie efektowny jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas tłumaczenia toż przeważnie około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Kórnik

Żele wybielające

Są działanie zbliżone do pasków, ale podawane są na zęby z wykorzystaniem pędzelka albo w katalogu wraz z żelem znajdują się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do oczyszczania zębów toż przeważnie około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z zastosowaniem nakładek, które następnie utrzymuje się żelem wybielającym. W zestawieniu do oczyszczania zębów w zakładzie pacjenta, zaczyna się to większe stężenia związków wybielających, stąd też uśmiech prawdopodobnie stanowić coraz bielszy!

Zabieg tworzy się od wykonania wycisków zębów, na zasadzie których układa się następnie specjalne osłony z tworzywa umieszczane na zęby. Stomatolog przekazuje także pacjentowi żel wybielający do użytkowania w zakładzie. Pacjent powinien dawać go jakiegoś dnia, wypełniając nakładki i tworząc je na zęby.

Czas trwania kuracji toż zwłaszcza od 7 do 14 dni, przy czym wynik może obronić się na dalszy czas niż w wypadku wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Kórnik

Wybielanie lampą

Druga oferta przydatna w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W współczesnym wypadku wiąże się dodatkowe środki wybielające oraz lampę, która daje ich aktywację. Taka strategia zezwala na zdobycie efektów widocznych już po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to niepowtarzalne z miast, gdzie jest ono tanie, uważane jest zbyt najlepszą opcję. Wówczas efekty wybielania są najlepsze – można uzyskać bardzo większą moc w stopniach zębów niż z wykorzystaniem nowych metod. Istnieje zatem zarówno zabieg bardzo silny – raz wykonany idzie na zachowanie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to bezpieczna metoda, która uprawiana jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Kórnik

Biała dieta – chodzenie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie właśnie od razu po zabiegu, lecz i na duży godzina po nim, należy pamiętać o dobrym postępowaniu. Ważna jest w współczesnym wypadku tak zwana biała dieta. Co więc jest?

Biała dieta to dieta, która promowana jest po zabiegach wybielania zębów, a ponadto innych zabiegach stomatologicznych, na dowód skalingu i piaskowaniu. Polega ona na wykluczeniu z diety barwiących produktów, jakie potrafią zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między sprzecznymi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a zarówno z pozostałych artykułów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także chwali się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się utrzymywać przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, lecz im dłużej wykonywa się jej zaleceń, tymże skuteczniejsze efekty można osiągnąć. Wówczas biel zębów po zabiegu prawdopodobnie być ważna nawet do 2 lat!

Czy wszystek ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to styl, który daje na zdobycie dużo delikatnych rezultatów, jednak należy pamiętać o tym, iż nie wszystkie zęby potrafią być poddane wybielaniu.

Związki wybielające dotyczą ale na zęby naturalne, stąd ponadto nie poprawią one koloru koron, licówek, mostków bądź same plomb w zębach. Wobec tego świadomości cierpiące dużą miarę wypełnień potrafią nie osiągnąć dobrych efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie znany także pewnie dodawać się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – zaczyna się to specjalny zabieg liczący na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Wykorzystywany jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna to nie tylko wybielanie zębów Kraków natomiast w następujących miastach. To oraz pełna paleta innych środków, które zezwalają na zdobycie efektu bielszych zębów. Z czego warto zastosować?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która polega na uniknięciu spośród nich osadu i osadu nazębnego. U wielu kobiet zezwala na zdobycie dużo korzystnego wyniku – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie podawane są także przed wybielaniem zębów, aby uzyskać pozytywniejsze rezultaty.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to długie płatki porcelany, które stawiane są na zębie. Ich celem jest korekta kształtu zęba, a i jego koloru. Dzięki licówkom można uzyskać dużo skuteczne wyniki i upajać się zupełnie nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 dobrych na pewien ząb. Wybielanie zębów Kórnik

Korony

Korony protetyczne zaczynane są na ząb, który uległ zniszczeniu lub infekcji. Zastępują go a umożliwiają na stanowisko jego pracy. Korony można mieścić na swobodnym korzeniu czy na implancie stomatologicznym.

Korona idzie na wszą zmianę koloru zęba, dlatego jeszcze prawdopodobnie być praktyczna w obiekcie poprawy estetyki uśmiechu w wypadku, gdy ząb nie jest realny do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jeden ząb.

Gdzie skorzystać z fachowych usług wybielania zębów także pozostałych środków stomatologii estetycznej?

Chcesz bawić się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim przypadku wybierz odpowiedni gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miejscowość, gdzie pomocy te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można zastosować z szerokiej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *