Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać Wiadomości

Wszystko uważa na ostatnie, że 2019 rok będzie ogromnie atrakcyjnym czasem na rynku kryptowalut. W bieżącym etapie media obiegła informacja o tym, iż w następującym roku na rynku pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo obecnie nie dziwi. Po tymże jako 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na rynku, kurs bitcoina poszybował szczególnie w głowę, a wiele projektów ICO okazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na wpisanie w część.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd a raczej z trudem można szukać projektu, który dokonałby się stuprocentowym sukcesem. Niektóre oddawały się nawet zwyczajnymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodzimy pięściarz nie jest pierwszym bokserem, który zainteresował się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z projektem wiąże spore nadzieje na długie zyski, o czym świadczył nawet na bliskim instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w możliwościach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Inny projekt wsparty Mayweathera – Centra, pokazałeś się stworzoną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W historii nie brakuje te takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim imieniem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Coś więcej szczęścia miała Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam model był drogi. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został pozwany o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut uznawany jest z ważną ostrożnością. W historie wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże jako KNF i UOKiK krytycznie oddały się o promowanych tam treściach. Trudno się dziwić, ponieważ wśród wielu solidnych projektów dają się także, choćby wysoko wymienione, oszustwa. Ponadto tkwimy w terenu, który ze specjalnym dystansem dołącza do nowoczesnych projektów.

Saleta wygląda w perspektywę

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do własnych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W szybkim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, iż nie chodzi tu o żadne spekulacje, a na pomyśle każdy będzie mógł uzyskać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na konferencji BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest wspaniałą także cenioną osobistością nie dopiero w świecie boksu. W przeciwieństwie do indywidualnych celebrytów, Saleta raczej przedstawia się zdrowym umysłem i w historie nie wykazywał skłonności do zajmowania się z motyką na słońce.

Za projektem są doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za cały proces emisji SaletaCoin również jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie postrzegał za pośrednictwo oraz wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkowicie nowej platformie zorganizowanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer zajmuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, kiedy to przedsięwziął uchwałę o pomocy z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to już dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest doskonałą nowością, ale należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich projektów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie działała często do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć różne usługi albo materiały w kwestii gadżetów. Projekt pamięta dodatkowo na planie propagowanie sportu wśród młodzieży, zaś w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i trwamy kciuki za powodzenie pierwszego takiego układu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *