Ładowarka samochodowa Myślibórz zadzwoń 576 501 601

Zachodniopomorskie

Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Automatyczne zaciskanie 10 W Bliskie ładowanie Obrót o 360 stopni Air Vent Uchwyt samochodowy do telefonu iPhone Samsung Huawei Android

Ładowarka samochodowa Mieszkowice

Simple Fast
Nowoczesne metody pojawiają się w bardzo intensywnym tempie, głównie w dziedzinie samochodowej. Toczą się systemy bezpieczeństwa, zmienia się komfort jazdy. Towarzyszy nam same postęp sprzęty, który uczestniczy w utrzymaniu codziennym kierowcom. Do zabawy wchodzi system wykorzystania pola magnetycznego w sytuacji bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej. Nowoczesne telefony zaopatrzone w standard ładowania QI dostosowane są do tego gatunku ładowania.

 

zamów kuriera Expres poczta

Ładowarka samochodowa Mieszkowice

Funkcjonalność i komfort

Ładowarka indukcyjna to nowoczesne rozwiązanie dla każdych kierowców. Uchwyt posiada receptory wykrywające smartfona, który w okresie przybliżania go do bazy przechwytują go ramionami i wprowadzają ładowanie w określonej chwili. Sam zaczep korzysta z działalności akumulatora auta przy standardowym wejściu MICRO USB. Ogromnym plusem takiej procedur jest wspomniany komfort użytkownika. Mając z ładowania indukcyjnego nie musimy martwić się: różnymi kablami, które przeszkadzają nam koło drążka zmiany biegów, stresem płynącym z nagłego podpinania dania na światłach w handlu miejskim. Po prostu wystarczy wsiąść do samochodu, włożyć telefon do bazy i np. w opcji do produkcji ładować. W chwili obecnej prawie każdy jest właścicielem smartfona. Sprzęt używany jest do wielu celów: jako odtwarzacz multimedialny, do oglądania filmów, słuchania muzyki czy robienia zdjęć z wbudowanym aparatem fotograficznym. Te prac powodują ciągłą utratę energii baterii przez co smartfon wymaga być na bieżąco ładowany. I tu mając pod opiekę oczekiwania kierowców również dla ich wygody powstała ładowarka indukcyjna.

Ładowarka samochodowa Mieszkowice

Stabilność i szybkość

Atutem ładowarki indukcyjnej jest bezpieczne utrzymanie sprzętu podczas jazdy samochodem. Baza mocowana istnieje w kratce środkowego nawiewu, przez co dostępna istnieje w wszelkiej chwili dla prowadzącego pojazdem lub dla pasażera. Uchwyt potrafi utrzymać sprzęt tak stabilnie, że nie ma możliwości aby w dowolny sposób zagroziło to np. upadkiem telefonu- nawet w sukcesie gwałtownych manewrów za kierownicą. Nowa technologia Quick Charge 3.0 kupi na pozytywniejszy i wiele szybszy proces ładowania telefonu niż w podstawowym sprzęcie. Ładowarka indukcyjna obsługuje smartfony o wadze od 4,5” do 6,5”. Pozwala także na szybką książkę ze meblem będącym w bazie także jego obsługą jedną ręką. Ponadto jest możliwość obracania bazy wraz z telefonem nawet o 360°.

Ładowarka samochodowa Mieszkowice

Łatwość montażu

Aby zmaksymalizować łatwość montażu zestaw zawiera następujące elementy:

Baza- ładowarka indukcyjna
Zaczep montowany do nawiewu klimatyzacji
Kabel USB C
Proces montażu robi się w bardzo otwarty i bezpieczny rozwiązanie. Do ładowarki dołączany jest zaczep oraz kabel USB- wszystkie składniki są połączone. Do nawiewu klimatyzacji włożona zostaje baza, a kabel podłączony jest do złącza USB. Istnieje wtedy rozwiązanie bardzo intuicyjne dla każdych użytkowników. Indukcja staje się przyszłością -kamieniem milowym postępu. Człowiek staje się centralną postacią- presja a przede całym termin to elementy codzienności życia. Urządzenia pozwalające maksymalnie uprościć pracę, w obecnym sukcesu ładowarka indukcyjna są proszone nie tylko przez gadżeciarzy ale również dla wszystkiego, kto lubi otwarte i wygodne rozwiązania.

Ładowarka samochodowa Mieszkowice

zobacz również Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *